OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Audience
es: Audiencia

en: Enabled
es: Activado

en: Test
es: Prueba

en: Add
es: Agregar

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Session closed for %name.
es: Sesión cerrada para %name.

en: Phone number
es: Número de teléfono

en: Condition
es: Condición

en: Production
es: Producción

en: Authentication
es: Autentificación

en: Select
es: Seleccionar

en: Language switcher
es: Alternador de idioma

en: Add role
es: Añadir rol

en: Role assignment
es: Asignación de rol

en: @title field is required.
es: El campo @title es obligatorio.

en: @count day | @count days
es[0]: @count día
es[1]: @count días

en: Delete condition
es: Borrar condicion

en: @count week | @count weeks
es[0]: @count semana
es[1]: @count semanas

en: @count month | @count months
es[0]: @count mes
es[1]: @count meses

en: @count year | @count years
es[0]: @count año
es[1]: @count años
