OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Audience
fr: Auditoire

en: Enabled
fr: Activé

en: Test
fr: Tester

en: Add
fr: Ajouter

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: General
fr: Général

en: Session closed for %name.
fr: Session fermée pour %name.

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: Authentication
fr: Authentification

en: Environment
fr: Environnement

en: Select
fr: Sélectionner

en: Language switcher
fr: Sélecteur de langue

en: Add role
fr: Ajouter un rôle

en: Role assignment
fr: Attribution de rôle

en: Organization name
fr: Nom de l'organisation

en: @title field is required.
fr: Le champ @title est requis.

en: @count day | @count days
fr[0]: @count jour
fr[1]: @count jours

en: Drupal role
fr: Rôle Drupal

en: @count week | @count weeks
fr[0]: @count semaine
fr[1]: @count semaines

en: @count month | @count months
fr[0]: @count mois
fr[1]: @count mois

en: @count year | @count years
fr[0]: @count an
fr[1]: @count ans
