OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Audience
hu: Közönség

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Test
hu: Teszt

en: Add
hu: Hozzáadás

en: General
hu: Általános

en: Session closed for %name.
hu: %name felhasználó kijelentkezett.

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Condition
hu: Feltétel

en: Production
hu: Termelés

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Environment
hu: Környezet

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Language switcher
hu: Nyelvválasztó

en: Add role
hu: Szerepkör létrehozása

en: Role assignment
hu: Szerepkörhöz rendelés

en: Environment ID
hu: Környezetazonosító

en: Organization name
hu: Szervezet neve

en: @title field is required.
hu: @title mező kötelező.

en: @count day | @count days
hu[0]: @count nap
hu[1]: @count nap

en: @count week | @count weeks
hu[0]: @count hét
hu[1]: @count hét

en: @count month | @count months
hu[0]: @count hónap
hu[1]: @count hónap

en: @count year | @count years
hu[0]: @count év
hu[1]: @count év

en: Audiences
hu: Közönségek
