OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Audience
ja: 読者

en: Enabled
ja: 有効

en: Test
ja: テスト

en: Add
ja: 追加

en: General
ja: 全般

en: Session closed for %name.
ja: %name さんのセッションが終了しました。

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Condition
ja: コンディション

en: Production
ja: 運用中

en: Authentication
ja: 認証

en: Select
ja: 選択

en: Language switcher
ja: 言語の切り替え

en: Add role
ja: 役割の追加

en: Role assignment
ja: 役割の割り当て

en: @count day | @count days
ja[0]: @count 日
ja[1]: @count 日

en: @count week | @count weeks
ja[0]: @count 週間
ja[1]: @count 週間

en: @count month | @count months
ja[0]: @countヶ月
ja[1]: @countヶ月
