OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Enabled
jv: Urip

en: Test
jv: Ujian

en: Add
jv: Tambah

en: General
jv: Umum

en: Session closed for %name.
jv: Sési ditutup kanggo % name.

en: Add role
jv: Tambahnā parāgā
