OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Test
ka: ტესტი

en: Add
ka: დამატება

en: General
ka: ზოგადი

en: Session closed for %name.
ka: სესია დახურულია %name-სთვის.

en: Condition
ka: პირობა

en: Language switcher
ka: ენის გადამრთველი

en: Add role
ka: როლის დამატება
