OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Test
kk: Тест

en: General
kk: Басты

en: Session closed for %name.
kk: %name үшін сессия жабылды.

en: Language switcher
kk: Тіл ауыстыру0

en: Add role
kk: Рөл қосу
