OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Session closed for %name.
kn: %name ಹೆಸರಿಗೆ ಸೆಶನ್ ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: Condition
kn: ಪರಿಸ್ಥಿತಿ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ
