OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: General
ku: گشتی

en: Language switcher
ku: بگۆڕی زمان

en: Add role
ku: ڕۆڵێکی نوێ زیادبکە
