OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Audience
lt: Auditorija

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Test
lt: Testas

en: Add
lt: Pridėti

en: General
lt: Bendras

en: Session closed for %name.
lt: %name atsijungė.

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Production
lt: Produkcija

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Language switcher
lt: Kalbos keitiklis

en: Add role
lt: Pridėti rolę

en: Role assignment
lt: Rolės priskyrimas

en: @count day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: @count week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count savaičių
