OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Audience
ml: പ്രേക്ഷകർ

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Condition
ml: അവസ്ഥ
