OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Condition
ne: अवस्था
