OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Audience
nl: Doelgroep

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Add
nl: Toevoegen

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: General
nl: Algemeen

en: Session closed for %name.
nl: Sessie gesloten voor %name.

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Production
nl: Productie

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Environment
nl: Omgeving

en: Select
nl: Selecteren

en: Language switcher
nl: Taalkeuze

en: Add role
nl: Rol toevoegen

en: Role assignment
nl: Rol-toewijzing

en: Environment ID
nl: Omgeving ID

en: Organization name
nl: Organisatienaam

en: @title field is required.
nl: Het veld @title is verplicht.

en: @count day | @count days
nl[0]: @count dag
nl[1]: @count dagen

en: Widget ID
nl: Widget-ID

en: Drupal role
nl: Drupal-rol

en: @count week | @count weeks
nl[0]: @count week
nl[1]: @count weken

en: @count month | @count months
nl[0]: @count maand
nl[1]: @count maanden

en: @count year | @count years
nl[0]: @count jaar
nl[1]: @count jaren
