OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Enabled
oc: Activat

en: Test
oc: Testar

en: Add
oc: Apondre

en: Session closed for %name.
oc: Session tampada per %name.

en: Select
oc: Seleccionar

en: Language switcher
oc: Selector de lenga

en: Add role
oc: Apondre un ròtle
