OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Enabled
os: Иу у

en: Test
os: Тест

en: Add
os: Бафтау
