OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Audience
pt: Público

en: Enabled
pt: Ativado

en: Test
pt: Testar

en: Add
pt: Adicionar

en: General
pt: Geral

en: Session closed for %name.
pt: Sessão encerrada para %name.

en: Phone number
pt: Número de telefone

en: Condition
pt: Condição

en: Production
pt: Produção

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Environment
pt: Ambiente

en: Select
pt: Selecionar

en: Language switcher
pt: Seletor de idioma

en: Add role
pt: Adicionar grupo

en: Organization name
pt: Nome da organização

en: @title field is required.
pt: @title campo é obrigatório

en: @count day | @count days
pt[0]: @count dia
pt[1]: @count dias

en: @count week | @count weeks
pt[0]: @count semana
pt[1]: @count semanas

en: @count month | @count months
pt[0]: @count mês
pt[1]: @count meses

en: @count year | @count years
pt[0]: @count ano
pt[1]:  @count anos
