OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Audience
ru: Аудитория

en: Enabled
ru: Включено

en: Test
ru: Тест

en: Add
ru: Добавить

en: Client ID
ru: ID клиента

en: General
ru: Общий

en: Session closed for %name.
ru: Для %name сессия закрыта.

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Condition
ru: Условие

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Environment
ru: Окружение

en: Select
ru: Выбрать

en: Language switcher
ru: Переключатель языка

en: Add role
ru: Добавить роль

en: Role assignment
ru: Задание роли

en: Organization name
ru: Название организации

en: @title field is required.
ru: Поле @title обязательно для заполнения.

en: @count day | @count days
ru[0]: @count день
ru[1]: @count дня
ru[2]: @count дней

en: Delete condition
ru: Удалить условие

en: @count week | @count weeks
ru[0]: @count неделя
ru[1]: @count недели
ru[2]: @count недель

en: @count month | @count months
ru[0]: @count месяц
ru[1]: @count месяца
ru[2]: @count месяцев

en: @count year | @count years
ru[0]: @count год
ru[1]: @count года
ru[2]: @count лет
