OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Enabled
sk: Povolené

en: Add
sk: Pridať

en: General
sk: Všeobecné

en: Session closed for %name.
sk: Koniec session pre používateľa %name.

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Condition
sk: Podmienka

en: Production
sk: Produkcia

en: Authentication
sk: Overenie

en: Environment
sk: Prostredie

en: Select
sk: Zvoľte

en: Language switcher
sk: Prepínač jazykov

en: Add role
sk: Pridať kategóriu používateľov

en: Role assignment
sk: Priradenie kategórie používateľa
