OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Session closed for %name.
sq: U mbyll seanca për %name.

en: Language switcher
sq: Zgjedhësi i gjuhës

en: Add role
sq: Shto rolin
