OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Audience
sv: Målgrupp

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Add
sv: Lägg till

en: Client ID
sv: Klient ID

en: General
sv: Allmän

en: Session closed for %name.
sv: Sessionen avslutad för %name.

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Condition
sv: Villkor

en: Production
sv: Produktion

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Environment
sv: Miljö

en: Select
sv: Välj

en: Language switcher
sv: Språkväljare

en: Add role
sv: Lägg till roll

en: Role assignment
sv: Rolltilldelning

en: Environment ID
sv: ID för miljö

en: @title field is required.
sv: Fältet @title är obligatoriskt.

en: @count day | @count days
sv[0]: @count dag
sv[1]: @count dagar
