OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Audience
ta: பார்வையாளர்கள்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Test
ta: சோதனை

en: Add
ta: சேர்

en: General
ta: பொது

en: Condition
ta: நிபந்தனை

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Language switcher
ta: மொழி மாற்றி

en: Add role
ta: பாத்திரத்தைத் சேர்
