OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Audience
ur: شائقین

en: Enabled
ur: فعال

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Add
ur: شامل کریں

en: Condition
ur: شرط
