OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Audience
vi: Đối tượng

en: Enabled
vi: Bật

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Add
vi: Thêm

en: General
vi: Tổng quát

en: Session closed for %name.
vi: Phiên truy cập đã kết thúc của %name.

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Condition
vi: Điều kiện

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Environment
vi: Môi trường

en: Select
vi: Chọn

en: Language switcher
vi: Chuyển đổi ngôn ngữ

en: Add role
vi: Tạo vai trò
