OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Add
hr: Dodaj

en: General
hr: Općenito

en: Session closed for %name.
hr: Sesija zatvorena za %name.

en: Language switcher
hr: Promjena jezika

en: Add role
hr: Dodaj ulogu
