OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.1) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Audience
id: Pemirsa

en: Enabled
id: Aktif

en: Test
id: uji

en: Add
id: Tambah

en: Client ID
id: ID Klien

en: General
id: Umum

en: Session closed for %name.
id: Sesi ditutup untuk %name.

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Condition
id: Kondisi

en: Authentication
id: Autentikasi

en: Select
id: Pilih

en: Language switcher
id: Pengalih bahasa

en: Add role
id: Tambah pemeran

en: @title field is required.
id: Kolom @title wajib diisi.

en: @count day | @count days
id[0]: @count hari
id[1]: @count hari

en: @count week | @count weeks
id[0]: @count minggu
id[1]: @count minggu

en: @count month | @count months
id[0]: @count bulan
id[1]: @count bulan

en: @count year | @count years
id[0]: @count tahun
id[1]: @count tahun
