OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Add
km: បន្ថែម

en: General
km: ទូទៅ​

en: Session closed for %name.
km: បាន​បិទ​សម័យ​សម្រាប់ %name ។

en: Language switcher
km: ឧបករណ៍​ប្តូរ​ភាសា

en: Add role
km: បន្ថែម​តួ​នាទី
