OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Audience
lv: Lasītāji

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Test
lv: Tests

en: Add
lv: Pievienot

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: General
lv: Galvenie

en: Session closed for %name.
lv: Sesija slēgta lietotājam %name.

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Production
lv: Darba

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Language switcher
lv: Valodu pārslēdzējs

en: Add role
lv: Pievienot lomu

en: @count day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: @count week | @count weeks
lv[0]: @count nedēļa
lv[1]: @count nedēļas
lv[2]: @count nedēļas

en: @count month | @count months
lv[0]: @count mēnesis
lv[1]: @count mēneši
lv[2]: @count mēneši

en: @count year | @count years
lv[0]: @count gads
lv[1]: @count gadi
lv[2]: @count gadi
