OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Audience
mr: प्रेक्षक

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Test
mr: चाचणी

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: General
mr: साधारण

en: Condition
mr: अट
