OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Audience
af: Gehoor

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Test
af: Toets

en: Add
af: Voeg by

en: Session closed for %name.
af: Sessie toegemaak vir %name.

en: Add role
af: Voeg rol by.
