OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Enabled
am: ንቁ

en: Condition
am: ሁኔታ

en: Language switcher
am: ቋንቋ መለዋወጫ

en: Add role
am: ሚና ጨምር
