OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Enabled
be: Уключана

en: Test
be: Тэст

en: Add
be: Дадаць

en: General
be: Агульны

en: Session closed for %name.
be: %name: сэсыя зачыненая.

en: Condition
be: Умова

en: Select
be: Выбраць

en: Add role
be: Дадаць ролю
