OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Audience
da: Publikum

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Add
da: Tilføj

en: Client ID
da: Klient ID

en: General
da: Generelt

en: Session closed for %name.
da: Session lukket for %name.

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Condition
da: Betingelse

en: Production
da: Produktion

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Select
da: Vælg

en: Language switcher
da: Sprogvælger

en: Add role
da: Tilføj rolle

en: Role assignment
da: Rolletildeling

en: Organization name
da: Organisation

en: @title field is required.
da: @title field er obligatorisk.

en: @count day | @count days
da[0]: @count dag
da[1]: @count dage

en: @count week | @count weeks
da[0]: @count uge
da[1]: @count uger

en: @count month | @count months
da[0]: @count måned
da[1]: @count måneder

en: @count year | @count years
da[0]: @count år
da[1]: @count år
