OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Add
eo: Aldonu

en: Session closed for %name.
eo: Seanco fermita por %name.

en: Condition
eo: Kondiĉo

en: Language switcher
eo: Lingva ŝaltilo

en: Add role
eo: Aldonu rolon
