OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Audience
gl: Audiencia

en: Enabled
gl: Activado

en: Test
gl: Proba

en: Add
gl: Engadir

en: General
gl: Xeral

en: Session closed for %name.
gl: Sesión pechada para %name.

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Condition
gl: Condición

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Language switcher
gl: Selector de idioma

en: Add role
gl: Engadir rol
