OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Audience
he: קהל יעד

en: Enabled
he: מופעל

en: Test
he: בדיקה

en: Add
he: הוספה

en: General
he: כללי

en: Session closed for %name.
he: יציאה מהמערכת: %name.

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Condition
he: מצב

en: Authentication
he: הזדהות

en: Select
he: בחר

en: Language switcher
he: מחליף שפות

en: Add role
he: הוספת תפקיד

en: @count month | @count months
he[0]: @count חודש
he[1]: @count חודשים

en: @count year | @count years
he[0]: שנה @count
he[1]: @count שנים
