OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Audience
hi: दर्शक

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Test
hi: परीक्षण

en: Add
hi: जोड़ें

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: General
hi: सामान्य

en: Session closed for %name.
hi: सदस्य %name के लिये सेशन बंद किया गया है।

en: Condition
hi: अवस्था

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: Language switcher
hi: भाषा स्विचर
