OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.1) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Type
ms: Jenis

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Test
ms: Ujian

en: Add
ms: Tambah

en: General
ms: Umum

en: Session closed for %name.
ms: Sesi ditutup untuk %name.

en: Phone number
ms: Nombor telefon

en: Language switcher
ms: Penukar bahasa

en: Add role
ms: Tambah peranan
