OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Audience
fa: مخاطب

en: Enabled
fa: فعال

en: Test
fa: آزمایش

en: Add
fa: افزودن

en: General
fa: عمومی

en: Session closed for %name.
fa: نشست برای %name بسته شد.

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Condition
fa: شرط

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Select
fa: انتخاب

en: Language switcher
fa: تغییردهنده زبان

en: Add role
fa: افزودن نقش
