OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Add
sl: Dodaj

en: General
sl: Splošno

en: Session closed for %name.
sl: Seja za %name je zaprta.

en: Add role
sl: Dodaj vlogo
