OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Audience
te: ప్రేక్షకులు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Test
te: పరీక్ష

en: Add
te: చేర్చు

en: General
te: సాధారణ

en: Condition
te: నియమం

en: Select
te: ఎంచుకోండి
