OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Add
th: เพิ่ม

en: General
th: ทั่วไป

en: Session closed for %name.
th: เซสชั่นปิดสำหรับ %name.

en: Condition
th: เงื่อนไข

en: Select
th: เลือก

en: Language switcher
th: เปลี่ยนภาษา

en: Add role
th: เพิ่มระดับผู้ใช้
