OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Enabled
tr: Etkin

en: Add
tr: Ekle

en: General
tr: Genel

en: Session closed for %name.
tr: %name oturumu kapatıldı.

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Condition
tr: Koşul

en: Production
tr: Üretim

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Select
tr: Seç

en: Language switcher
tr: Dil değiştirici

en: Add role
tr: Rol ekle

en: Role assignment
tr: Rol atama

en: @count day | @count days
tr[0]: @count gün
tr[1]: @count gün

en: @count week | @count weeks
tr[0]: @count hafta
tr[1]: @count hafta

en: @count month | @count months
tr[0]: @count ay
tr[1]: @count ay

en: @count year | @count years
tr[0]: @count yıl
tr[1]: @count yıl
