OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Audience
uk: Аудиторія

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Test
uk: Тест

en: Add
uk: Додати

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: General
uk: Загальне

en: Session closed for %name.
uk: Сеанс для користувача %name завершено.

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Condition
uk: Умова

en: Production
uk: Експлуатація

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Environment
uk: Середовище

en: Select
uk: Вибір

en: Language switcher
uk: Перемикач мови

en: Add role
uk: Додати роль

en: Role assignment
uk: Завдання ролі

en: Organization name
uk: Назва організації

en: @title field is required.
uk: Поле "@title" є обов'язковим.

en: Client secret
uk: Пароль клієнта

en: @count day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Widget ID
uk: ID віджета

en: @count week | @count weeks
uk[0]: @count тиждень
uk[1]: @count тижні
uk[2]: @count тижнів

en: @count month | @count months
uk[0]: @count місяць
uk[1]: @count місяці
uk[2]: @count місяців

en: @count year | @count years
uk[0]: @count рік
uk[1]: @count роки
uk[2]: @count років
