OIDC Menu (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Link URL
bo: URL དང་སྦྲེལ་བ

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད
