OIDC Menu (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: General
de: Allgemein

en: Link URL
de: Link-URL

en: Log in
de: Anmelden

en: Link text
de: Link-Text

en: Log out
de: Abmelden

en: Authentication
de: Authentifizierung

en: User link
de: Link zum Benutzer

en: Show link
de: Link anzeigen
