OIDC Menu (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: General
gl: Xeral

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Show link
gl: Amosar ligazón
