OIDC Menu (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Link URL
ug: ئۇلانما ئادرېسى

en: Log in
ug: كىرىش

en: Log out
ug: چېكىنىش
