OIDC Menu (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Realm
fa: ناحیه

en: General
fa: عمومی

en: Link URL
fa: آدری پیوند

en: Log in
fa: ورود

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Log out
fa: خروج

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Show link
fa: نمایش پیوند
