OIDC Menu (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Realm
sv: Sfär

en: General
sv: Allmän

en: Link URL
sv: URL för länk

en: Log in
sv: Logga in

en: Link text
sv: Länktext

en: Log out
sv: Logga ut

en: Authentication
sv: Autentisering

en: User link
sv: Användarlänk

en: Show link
sv: Visa länk
