OIDC Menu (1.0.0-alpha6) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: General
hr: Općenito

en: Link URL
hr: URL poveznice

en: Log in
hr: Prijava

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Log out
hr: Odjava
